transtech.com
+38 093 637 45 83
+38 099 968 60 58
+38 097 225 87 91
info@transtech.com

Transtech Translations

Расширяя границы вашего бизнеса

Центр технічного перекладу  Transtech - це команда високопрофесійних  перекладачів з багаторічним досвідом і менеджерів проектів, які забезпечать Вам високу якість робіт у визначений Вами термін.

У своїй роботі ми використовуємо визнану програму перекладацької пам'яті SDL Trados, що дозволяють замовникові суттєво заощаджувати ресурси на виконання перекладів і одночасно збільшити швидкість і якість виконання перекладів.

За досвід, накопичений нашим агентством, сформувалася велика база з різних тематичних напрямків, що завжди дозволяє нам у стислий термін без втрати якості виконувати переклади. Оновлення  баз проходить практично щодня.

Крім цього здійснюється контроль над дотриманням термінології, відповідністю числових значень і дат, перевіряється орфографія, скорочується час на верстку й редагування, здійснюється автоматичний аналіз працезатрат і трудомісткості.

У результаті застосування технології перекладацької пам'яті під час виконання перекладів:

  • підвищується швидкість роботи (до 30-50% для технічних текстів і до 80% для юридичних і офіційних документів залежно від обсягу баз даних)
  • підвищується якість перекладеного тексту, однаковість термінології (до 40%)
  • скорочуються працевитрати й час перекладу  (на 22% при середньому завантаженні баз)

Переваги роботи з Trados для клієнта

  • Перше - це одержання завжди якісного перекладу з дотриманням усієї термінології, яка використовується в кожному  замовленні.
  • Друге - це оптимізація витрат на переклади, тому що оцінка вартості перекладу  здійснюється лише з урахування кількості нових слів і повторів, які вже занесені в базу.

 


Переглядів: 188