logo
XS
SM
MD
LG
Телефон для довідок:     +38(096)475-99-55

Про медичний заклад

 

Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер (ТОКОД) – високоспеціалізований заклад з широким спектром діагностики та лікування онкологічної патології із використанням сучасних світових стандартів.

Онкодиспансер оснащений сучасною високотехнологічною діагностичною та лікувальною апаратурою, в тому числі комп’ютерним томографом, апаратом для променевої терапії з плануючою системою, мамографом, лапароскопічною та ендоскопічною апаратурою. Для лікування онкологічних пацієнтів використовуються новітні методики, комбіновані і комплексні методи із застосуванням поліхіміотерапії та променевої терапії.

В закладі працюють фахівці високого рівня, заклад обладнано апаратурою високого рівня. Про це свідчить зокрема і те, що вперше в Тернопільській області бригадою торакальних хірургів було проведено оперативне втручання в грудній порожнині без розрізу. (Пацієнтка Т. 53 років звернулась у КНП «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» Тернопільської обласної ради зі встановленим в одній із клінік м. Києва діагнозом: Невринома заднього середостіння, де їй і було запропоновано хірургічне лікування. Але вона вирішила лікуватись у рідному місті. Після комплексу дообстежень вирішено провести малоінвазивне оперативне втручання по видаленню пухлини заднього середостіння. Бригадою хірургів торакального відділення була проведена унікальна операція в області. Завдяки злагодженій роботі операційної бригади та можливості використання висококласної медичної апаратури в малоінвазивній торакальній хірургії ( апарат Harmonic GEN) виконано торакоскопічне видалення пухлини заднього середостіння. Операція тривала 1 год. 25 хв. При морфологічному дослідженні видаленого матеріалу злоякісного росту пухлини не виявлено. Пацієнтку виписано на 3-тю добу під спостереження сімейного лікаря.)

Крім, спеціалізованих обстежень будь-яка жінка регіону може пройти і таке важливе обстеження як Мамографія, адже заклад уклав Договір про безкоштовне надання (за наявності електронного направлення) даного обстеження з Національною службою охорони здоровя України.

Очолює заклад Заслужений лікар України, лікар-онколог вищої категорії, Доктор медичних наук, професор кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського:

ШКРОБОТ ЛЕОНІД ВОЛОДИМИРОВИЧ